Torba Engelli Dostu Pansiyonlar

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis TipiKonaklama Tipi
Tesis Olanakları


Belirtilen filtrelemeye uygun tesis bulunamadı.
Filtreleme tercihlerinizi değiştirerek lütfen tekrar deneyiniz.
TORBA ENGELLİ DOSTU PANSİYONLAR

İşitme engelli, görme engelli ya da fiziksel engelli misafirlerine gereken ilgi ve özeni göstererek huzur içinde bir tatil yapmalarını sağlayan Torba engelli dostu pansiyonlar, tüm engellerin ortadan kaldırıldığı bir tatil için sizleri bekliyor!

Torba engelli dostu pansiyonlar odalarında, havuzunda ve restoranında engelli dostlarımıza yönelik sunduğu hizmetler ile büyük kolaylık sağlamaktadır. Kullanıma uygun rahat yolları ile tekerlekli sandalye hizmetini daha kolay hale getiren Torba engelli dostu pansiyonlar, kolay bir kullanım sağladığı tuvalet hizmetleri ile de tüm tatiliniz boyunca yardımcı olmaktadır!

Engelli dostlarımıza yönelik her imkanın sunulduğu Torba engelli dostu pansiyonlar, sizleri denizin ve güneşin tadını doyasıya çıkarmaya davet ediyor!

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.