Torba Merkezde Bulunan Pansiyonlar

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis TipiKonaklama Tipi
Tesis Olanakları


Belirtilen filtrelemeye uygun tesis bulunamadı.
Filtreleme tercihlerinizi değiştirerek lütfen tekrar deneyiniz.
TORBA MERKEZDEKİ PANSİYONLAR

Sahilleri ve mavi bayrak sahibi plajları ile turizm cenneti olan Bodrum'u tahttan indirmeye hazırlanan Bodrum'un beldelerinden biri olan Torba, son yıllarda yerli ve yabancı turistlerin en fazla tercih ettiği yerlerden biri haline gelmiştir! 

Hem gündüz hem gecesi ile kumsalın tadını doyasıya çıkarmak isteyen tatilciler tercihlerini Torba merkezdeki pansiyonlardan yana kullanıyor...

Ulaşım ve vakit sorunu yaşatmayan Torba merkezdeki pansiyonlar ile tüm kafe ve restoranlar ayağınızın altında... Torba merkezdeki pansiyonlar sayesinde sadece bir kaç adım atarak ulaşabileceğiniz plajlarına, doya doya alışveriş yapabileceğiniz çarşısına ve eğlence mekanlarına yakın oluşuyla büyük ilgi görüyor!

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.