Torba Pansiyon Fiyatları

Sıralama
Önerilen En Yüksek Puan En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat

Sonuçları Filtrele Filtreyi Temizle

Tesis TipiKonaklama Tipi
Tesis Olanakları
Diğer Tesisler


TORBA PANSİYON FİYATLARI

Bodrum'un sakin yüzü olan Torba'da, en fazla tercih edilen konaklama tesislerinin pansiyonlar olduğunu söyleyebiliriz... Merkezi konumda, kafelerin ve restoranların içinde, eğlence mekanlarına yakın konumda bulunmasıyla Torba pansiyon fiyatlarının arttığını, merkezden ya da sahil kesiminden uzaklaştıkça Torba pansiyon fiyatlarının normale döndüğünü görmekteyiz.

Yaz aylarının en çok tercih edilen zamanları olan Temmuz ve Ağustos aylarında kalabalığın ve talebin artması, konaklama ücretlerinin artmasını da beraberinde getirmektedir. Uygun fiyatlı bir konaklama düşünüyorsanız Eylül'ü beklemeniz sizin için iyi olacaktır!

Konum, hizmet ve sezon yoğunluğuna göre değişen Torba pansiyon fiyatları, en az 80 TL'den başlamakta en fazla 300 TL'ye kadar çıkmaktadır.

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.